Leave Your Message
010203

Klasifikimi i produktit

Ne ofrojmë një gamë të plotë të produkteve të qelqit, duke përfshirë shishe, tapa, filma të tkurrur nga nxehtësia, kuti, etj.

GLASS BRILLIANCEPËR NE

Tianjin Brilliance Glass Co., Ltd. është një ndërmarrje inovative që fokusohet në projektimin dhe prodhimin e shisheve të verës me cilësi të lartë. Ajo i është përmbajtur gjithmonë misionit të “bërjes së shisheve të mira të verës”. Ekipi ynë përbëhet nga projektues, inxhinierë dhe profesionistë të prodhimit me përvojë. Pas 9 vitesh zhvillimi, ne kemi më shumë se 7000 lloje shishe për të përmbushur nevojat e klientëve në nivele të ndryshme.
shikoni më shumë
 • 62
  Vendet e Shitjes
 • 104000
  ton prodhim vjetor
 • 3710
  +
  modelet e shisheve
 • 26
  ml-
  3150
  ml
  Gama e gjerë e shisheve

Produkt i nxehtë

Produktet e shitjes së nxehtë përfshijnë kryesisht shishe vere, shishe vodka, shishe uiski, shishe rumi, shishe xhin, shishe tequila, shishe rakie etj.

PSE NA ZGJODHET NE

Ne jemi një kompani inovative e fokusuar në projektimin dhe prodhimin e shisheve të verës me cilësi të lartë

 • PSE NA ZGJODHET NE PSE NA ZGJODHET NE

  Modele ekzistuese 7000 shishe qelqi që mund të plotësojnë kërkesat tuaja.

 • PSE TË ZGJIDHNI US2 PSE TË ZGJIDHNI US2

  Shërbimi me një ndalesë nga projektimi në prodhim.

 • PSE TË ZGJIDHNI US3 PSE TË ZGJIDHNI US3

  Bashkëpunim afatgjatë me Evropë/SHBA/Australi Marka kryesore e pijeve.

 • PSE TË ZGJIDHNI US4 PSE TË ZGJIDHNI US4

  Standardet strikte të inspektimit të cilësisë, si SGS, Azia Inspection, etj.

 • PSE TË ZGJIDHNI US5 PSE TË ZGJIDHNI US5

  Ekipi i Dizajnit Profesional.

 • PSE TË ZGJIDHNI NA6 PSE TË ZGJIDHNI NA6

  Mbrojtje rigoroze e privatësisë së klientëve, nënshkrimi i marrëveshjes së mos zbulimit.

SHËRBIMET TONA

PRODUKTET E PARAQITUR

Ne jemi një kompani inovative e fokusuar në projektimin dhe prodhimin e shisheve të verës me cilësi të lartë
010203
010203
index_big_img55kt
GLASS BRILLIANCE Zbuloni
GLASS BRILLIANCE2
GLASS BRILLIANCE Zbuloni
GLASS BRILLIANCE3
Xhin Mania Zbuloni

LAJME E NDËRMARRJES

Lexo më shumë

Na kontaktoni

Për pyetje në lidhje me produktet tona ose listën e çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të kontaktojmë brenda 24 orëve.