Leave Your Message
010203

Класификација на производи

Нудиме целосен асортиман на стаклени производи, вклучувајќи шишиња, капачиња, филмови што се собираат топлина, кутии итн.
01

BRILLIANCE GLASSЗА НАС

Tianjin Brilliance Glass Co., Ltd. е иновативно претпријатие кое се фокусира на дизајнот и производството на висококвалитетни шишиња за вино. Отсекогаш се придржувала до мисијата за „правење добри шишиња за вино“. Нашиот тим е составен од искусни дизајнери, инженери и производствени професионалци. По 9 години развој, имаме повеќе од 7.000 типови шишиња за да ги задоволиме потребите на клиентите на различни нивоа.
Гледај Повеќе
 • 62
  Продажни земји
 • 104000
  тони годишно производство
 • 3710
  +
  модели на шишиња
 • 26
  ml-
  3150
  ml
  Широк спектар на шишиња

Топол производ

Производите со жешка продажба главно вклучуваат шишиња вино, шишиња вотка, шише виски, шише со рум, шише џин, шише текила, шишиња ракија и така натаму.

ЗОШТО ДА ОДБЕРЕТЕ НАС

Ние сме иновативна компанија фокусирана на дизајн и производство на висококвалитетни шишиња за вино

 • ЗОШТО ДА ОДБЕРЕТЕ НАС ЗОШТО ДА ОДБЕРЕТЕ НАС

  Постоечки модели од 7000 стаклени шишиња кои можат да ги задоволат вашите барања.

 • ЗОШТО ДА ОДБЕРЕТЕ НАС2 ЗОШТО ДА ОДБЕРЕТЕ НАС2

  Едношалтерска услуга од дизајн до производство.

 • ЗОШТО ДА ОДБЕРЕТЕ НАС3 ЗОШТО ДА ОДБЕРЕТЕ НАС3

  Долгорочна соработка со Европа/САД/Австралија Foremost пијалок Бренд.

 • ЗОШТО ДА ОДБЕРЕТЕ НАС4 ЗОШТО ДА ОДБЕРЕТЕ НАС4

  Строги стандарди за инспекција за квалитет, како што се SGS, Asia Inspection итн.

 • ЗОШТО ДА ОДБЕРЕТЕ НАС5 ЗОШТО ДА ОДБЕРЕТЕ НАС5

  Професионален тим за дизајн.

 • ЗОШТО ДА ОДБЕРЕТЕ НАС6 ЗОШТО ДА ОДБЕРЕТЕ НАС6

  Строга заштита на приватноста на клиентите, потпишување договор за неоткривање.

НАШИТЕ УСЛУГИ

ИСКЛУЧЕНИ ПРОИЗВОДИ

Ние сме иновативна компанија фокусирана на дизајн и производство на висококвалитетни шишиња за вино
010203
010203
index_big_img55kt
BRILLIANCE GLASS Откријте
BRILLIANCE GLASS2
BRILLIANCE GLASS Откријте
BRILLIANCE GLASS3
Џин манија Откријте

ВЕСТИ ЗА ПРЕТПРИЈАТИЕ

Прочитај повеќе

Контактирајте не

За прашања за нашите производи или ценовник, ве молиме оставете ни ја вашата е-пошта и ќе стапиме во контакт во рок од 24 часа.